
Пергола садова арка для квітів Пергола № 10 на 2 ніжки (опора для клематісу, троянд, металева)
2 196 ₴
- В наявності
- Код: Р-10
+380 (95) 213-35-82
менеджер Ольга- +380 (68) 717-05-62менеджер Ольга
- +380 (96) 231-79-48Претензіонний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Садова пергола “Пергола № 10 ” на 2 ніжки — це практична та естетична опора для витких рослин, яка стане гармонійним доповненням будь-якого саду або дачної ділянки. Конструкція ідеально підходить для вирощування клематісу, троянд, винограду, плюща та інших ліан.
Завдяки міцному металевому каркасу пергола забезпечує надійну підтримку рослин і може використовуватись як декоративна арка або елемент ландшафтного дизайну.
Характеристики:
- Габарит: 1850×600×10 мм
- Висота над землею: 1650 мм
- Ширина: 600 мм
- Ніжки в землю: 200 мм
- Профіль: 15×15 мм
- Прут: 6 мм
- Вага: 6 кг
- Матеріал: метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VD-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Опора для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Вулиця/ділянка |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Ширина підставки | 600 мм |
| Висота підставки | 1850 мм |
| Вага підставки | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴




