
Сейф для зброї від 1000*250*200 мм із полицею
від 3 434 ₴
- В наявності
- Код: 1000/25/20+p
+380 (95) 213-35-82
менеджер Ольга- +380 (68) 717-05-62менеджер Ольга
- +380 (96) 231-79-48Претензіонний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сейф збройовий із внутрішнім трейзером та відділом для документів.
Товщина металу 2 мм, каркас тр. 20*20. сейф суцільнозварний.
Замок ригельний, на 3 напрямні.
Фарбування порошкове. Колір чорний муар.
Сертифікат.
|
Сейф 1,0*0,25*0,2 м з полицею - 3166 грн |
|
Сейф 1,1*0,25*0,2 м з полицею 3434 грн |
|
сейф 1,2*0,25*0,2 м з полицею -3700 грн |
|
сейф 1,3*0,25*0,2 м з полицею -3973 грн |
|
сейф 1,4*0,25*0,2 м з полицею -4318 грн |
|
сейф 1,5*0,25*0,2 м з полицею -4606 грн |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VD-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.8 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня ширина | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1100 мм |
| Внутрішня ширина | 250 мм |
| Внутрішня глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 434 ₴




